Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Klub dětí a mládeže

Klub dětí a mládeže Prušánky nabízí dopolední i odpolední aktivity zejména malým dětem, dětem předškolního věku a jejich rodičům. Cílem je společně trávit čas s dětmi a vytvořit pro ně podmínky pro rozvoj motoriky, rozumové, citové výchovy, ale i barevné představivosti a pohybového vývoje dětí.

Klub byl vytvořen s podporou obce Prušánky, spolku Pro děti Prušánky z.s., z dotací na akce spolku z dotačních programů JMK, MŠMT, MMR, MAS Podluží, Hodonínsko a Regionální centrum.

“Vytvoříme si příjemné prostředí, ve kterém se budeme scházet a společně tak využívat čas k různým druhům aktivit. Seznámíme se také s tradicemi, zvyky a svátky. Scházet se budeme ke cvičení, zpívání, pohybovým hrám, kreslení a tvoření v prostorách nově zrekonstruovaného domečku č.p. 183 na ulici Úzká. Program je rozmanitý od vnitřních aktivit v herně až po venkovní činnosti na zahradě v areálu klubu dětí a mládeže.” Lubka Čulenová, vedoucí Klubu dětí a mládeže (lubkavare@seznam.cz, +420 792 304 903)

Tak neseď doma a přijď za námi! 🙂

Informace o otevření Klubu dětí a mládeže najdete na Facebookové stránce: Klub dětí a mládeže Prušánky

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2022

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2022

Klub dětí a mládeže Prušánky Zpravodaj 4/2022: Letí letí drak, vzhůru do oblak… Tradiční drakiádou jsme společně přivítali podzim.  Děti se vždy těší, až všem představí toho svého draka, který vylétne co nejvýše. […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2022

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2022

Zpravodaj 3/2022: Vážení a milí čtenáři Prušánského zpravodaje, už jsme zase tady, abychom vás informovali o dění v našem Klubu dětí a mládeže Prušánky. UUU! AAA! Ozývá se z klubíčku.. Žádné strachy, pojďte dál. Našich […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 2/2022

Klub dětí a mládeže Prušánky 2/2022

Zpravodaj 2/2022: Začátkem měsíce dubna jsme se proměnili v badatele a začali jsme prozkoumávat planetu Zemi, kterou jsme si také vyrobili. Děti barvičkami vymalovaly jednotlivé světadíly, moře a oceány, při tom jsme si povídali […]

Klub dětí a mládeže Prušánky

Klub dětí a mládeže Prušánky

Zpravodaj 1/2022 Ahoj, jaro! Tak jsme se tě i u nás v ,,klubíčku´´ konečně dočkali! Moc jsme se na tebe těšili! A aby nám čekání ubíhalo, měli jsme připraveno plno aktivit i program, na který můžeš společně […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2021

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2021

Zpravodaj 4/2021: Vážení spoluobčané, milí čtenáři a sledovatelé, čas se nezadržitelně přehoupl do podzimu a náš Klub dětí a mládeže Prušánky, provozovaný Obcí Prušánky v prostorách multifunkčního domu na ulici Úzká, začal s dalším rokem svého provozu. […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2021

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2021

Zpravodaj 3/2021: Jaké zážitky jsme prožívali s dětmi během prázdnin v našem klubíčku? Dovolte mi, milí čtenáři, spoluobčané a naši sledovatelé, abych vás tímto článkem k nám do Žlutého domečku na ulici Úzká aspoň na chvíli přenesla. […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 2/2021

Klub dětí a mládeže Prušánky 2/2021

Milí spoluobčané a čtenáři prušáneckého zpravodaje, po čtvrt roce vás opět spolu se všemi dětmi zdravíme z „našeho klubíčku“, který provozujeme na ,,Žlutém domečku“ v ulici Úzká. Jsem moc ráda, že vás mohu informovat o naší […]

Pozvánka do Klubu dětí a mládeže

Pozvánka do Klubu dětí a mládeže

Od pondělí 24. května obnovuje činnost Klub dětí a mládeže Prušánky: “Moc vás zdravím ,,moji malí klubíčkáři”! Mám pro vás výbornou zprávu! Dočkali jsme se! Od pondělí 24. 5. 2021, se na vás budu opět […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 1/2021

Klub dětí a mládeže Prušánky 1/2021

Zpravodaj 1/2021: Milí čtenáři a čtenářky, dovolte mi, abych vás i já jménem celého Klubu dětí a mládeže Prušánky v tomto novém roce 2021 pozdravila a pochlubila se našimi on-line výzvami. On-line výzvami pokračujeme od […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2020

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2020

Jak se daří provozu Klubu dětí a mládeže Prušánky v nově zrekonstruovaném domečku na ulici Úzká? Myslím si, že velmi dobře 🙂 Společně jsme poznali spoustu nových kamarádů a maminek, s nimiž je radost se stýkat […]

Adventní klubíková výzva

Adventní klubíková výzva

Klub dětí a mládeže Prušánky zve k zapojení do prosincové klubíkové výzvy. Aktivity klubu můžete sledovat na facebookové stránce Klub dětí a mládeže Prušánky. Možná se klubík brzy i otevře… všechny aktuality najdete na výše uvedené stránce […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2020

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2020

A je to tady… Po více než roce a půl snažení se nám to povedlo! Od 14. září jsme pro vás a vaše děti uvedli do provozu Klub dětí a mládeže Prušánky v nově zrekonstruovaném prostoru  ,,žlutého […]

Zveme do Klubu dětí a mládeže Prušánky

Zveme do Klubu dětí a mládeže Prušánky

Od pondělí 14. září 2020 nabídne své služby Klub dětí a mládeže Prušánky. Bude poskytovat dopolední a odpolední aktivity zejména malým dětem, dětem předškolního věku a jejich rodičům. Cílem je společně trávit čas s dětmi […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2022

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2022

Klub dětí a mládeže Prušánky Zpravodaj 4/2022: Letí letí drak, vzhůru do oblak… Tradiční drakiádou jsme společně přivítali podzim.  Děti se vždy těší, až všem představí toho svého draka, který vylétne co nejvýše. […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2022

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2022

Zpravodaj 3/2022: Vážení a milí čtenáři Prušánského zpravodaje, už jsme zase tady, abychom vás informovali o dění v našem Klubu dětí a mládeže Prušánky. UUU! AAA! Ozývá se z klubíčku.. Žádné strachy, pojďte dál. Našich […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 2/2022

Klub dětí a mládeže Prušánky 2/2022

Zpravodaj 2/2022: Začátkem měsíce dubna jsme se proměnili v badatele a začali jsme prozkoumávat planetu Zemi, kterou jsme si také vyrobili. Děti barvičkami vymalovaly jednotlivé světadíly, moře a oceány, při tom jsme si povídali […]

Klub dětí a mládeže Prušánky

Klub dětí a mládeže Prušánky

Zpravodaj 1/2022 Ahoj, jaro! Tak jsme se tě i u nás v ,,klubíčku´´ konečně dočkali! Moc jsme se na tebe těšili! A aby nám čekání ubíhalo, měli jsme připraveno plno aktivit i program, na který můžeš společně […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2021

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2021

Zpravodaj 4/2021: Vážení spoluobčané, milí čtenáři a sledovatelé, čas se nezadržitelně přehoupl do podzimu a náš Klub dětí a mládeže Prušánky, provozovaný Obcí Prušánky v prostorách multifunkčního domu na ulici Úzká, začal s dalším rokem svého provozu. […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2021

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2021

Zpravodaj 3/2021: Jaké zážitky jsme prožívali s dětmi během prázdnin v našem klubíčku? Dovolte mi, milí čtenáři, spoluobčané a naši sledovatelé, abych vás tímto článkem k nám do Žlutého domečku na ulici Úzká aspoň na chvíli přenesla. […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 2/2021

Klub dětí a mládeže Prušánky 2/2021

Milí spoluobčané a čtenáři prušáneckého zpravodaje, po čtvrt roce vás opět spolu se všemi dětmi zdravíme z „našeho klubíčku“, který provozujeme na ,,Žlutém domečku“ v ulici Úzká. Jsem moc ráda, že vás mohu informovat o naší další […]

Pozvánka do Klubu dětí a mládeže

Pozvánka do Klubu dětí a mládeže

Od pondělí 24. května obnovuje činnost Klub dětí a mládeže Prušánky: “Moc vás zdravím ,,moji malí klubíčkáři”! Mám pro vás výbornou zprávu! Dočkali jsme se! Od pondělí 24. 5. 2021, se na vás budu opět […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 1/2021

Klub dětí a mládeže Prušánky 1/2021

Zpravodaj 1/2021: Milí čtenáři a čtenářky, dovolte mi, abych vás i já jménem celého Klubu dětí a mládeže Prušánky v tomto novém roce 2021 pozdravila a pochlubila se našimi on-line výzvami. On-line výzvami pokračujeme od […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2020

Klub dětí a mládeže Prušánky 4/2020

Jak se daří provozu Klubu dětí a mládeže Prušánky v nově zrekonstruovaném domečku na ulici Úzká? Myslím si, že velmi dobře 🙂 Společně jsme poznali spoustu nových kamarádů a maminek, s nimiž je radost se stýkat […]

Adventní klubíková výzva

Adventní klubíková výzva

Klub dětí a mládeže Prušánky zve k zapojení do prosincové klubíkové výzvy. Aktivity klubu můžete sledovat na facebookové stránce Klub dětí a mládeže Prušánky. Možná se klubík brzy i otevře… všechny aktuality najdete na výše uvedené stránce […]

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2020

Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2020

A je to tady… Po více než roce a půl snažení se nám to povedlo! Od 14. září jsme pro vás a vaše děti uvedli do provozu Klub dětí a mládeže Prušánky v nově zrekonstruovaném prostoru  ,,žlutého […]

Zveme do Klubu dětí a mládeže Prušánky

Zveme do Klubu dětí a mládeže Prušánky

Od pondělí 14. září 2020 nabídne své služby Klub dětí a mládeže Prušánky. Bude poskytovat dopolední a odpolední aktivity zejména malým dětem, dětem předškolního věku a jejich rodičům. Cílem je společně trávit čas s dětmi […]