Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Myslivecký spolek Hubert

MS HUBERT PRUŠÁNKY, z.s.

Sídlo:
č.p. 291, 696 21 Prušánky
Identifikační číslo:
48846597

Myslivecké sdružení Hubert, z. s.

Myslivecké sdružení Hubert, z. s.

Zpravodaj 1/2022 Vánoční krmení zvířátek aneb do přírody s myslivci… Myslivost není jen lovení zvěře, ale především péče o krajinu, přírodu a zvěř. Na našem území má dlouholetou tradici a děti i veřejnost by ji proto měli […]

Stavební úpravy Myslivny

Stavební úpravy Myslivny

Vážení spoluobčané, v minulém roce jsme se rozhodli pro rekonstrukci nevyhovujícího sociálního zázemí v objektu Myslivny. Většina z vás se dříve určitě zúčastnila nějaké akce v tomto – jinak hezkém – areálu a setkala se […]

Myslivecké sdružení Hubert Prušánky 1/2019

Myslivecké sdružení Hubert Prušánky 1/2019

Vážení přátelé, rok s rokem se opět sešel a je čas abychom ten uplynulý zhodnotili z pohledu naší myslivecké činnosti. Po výroční členské schůzi jsme jako každý rok na podporu Dne země provedli čištění […]

Myslivecké sdružení Hubert

Myslivecké sdružení Hubert

Zpravodaj 4/2018: Myslivci se pustili do sázení stromků. Myslivci z prušánského sdružení Hubert ve spolupráci s Obecním úřadem se rozhodli, že pomohou vylepšit naše životní prostředí o to, co začíná zoufale chybět. Co to je? […]

Činnost Mysliveckého spolku „Hubert“ Prušánky

Činnost Mysliveckého spolku „Hubert“ Prušánky

Zpravodaj 1/2016: Tímto článkem bych vás rád seznámil s aktivitami mysliveckého spolku a poskytl vám tak informace, které vám pomohou vytvořit si o činnosti našeho spolku vlastní, a doufám, že pozitivní obrázek. S nástupem jarních měsíců jsme […]

Myslivecké sdružení Hubert, z. s.

Myslivecké sdružení Hubert, z. s.

Zpravodaj 1/2022 Vánoční krmení zvířátek aneb do přírody s myslivci… Myslivost není jen lovení zvěře, ale především péče o krajinu, přírodu a zvěř. Na našem území má dlouholetou tradici a děti i veřejnost by ji proto měli […]

Stavební úpravy Myslivny

Stavební úpravy Myslivny

Vážení spoluobčané, v minulém roce jsme se rozhodli pro rekonstrukci nevyhovujícího sociálního zázemí v objektu Myslivny. Většina z vás se dříve určitě zúčastnila nějaké akce v tomto – jinak hezkém – areálu a setkala se […]

Myslivecké sdružení Hubert Prušánky 1/2019

Myslivecké sdružení Hubert Prušánky 1/2019

Vážení přátelé, rok s rokem se opět sešel a je čas abychom ten uplynulý zhodnotili z pohledu naší myslivecké činnosti. Po výroční členské schůzi jsme jako každý rok na podporu Dne země provedli čištění […]

Myslivecké sdružení Hubert

Myslivecké sdružení Hubert

Zpravodaj 4/2018: Myslivci se pustili do sázení stromků. Myslivci z prušánského sdružení Hubert ve spolupráci s Obecním úřadem se rozhodli, že pomohou vylepšit naše životní prostředí o to, co začíná zoufale chybět. Co to je? […]

Činnost Mysliveckého spolku „Hubert“ Prušánky

Činnost Mysliveckého spolku „Hubert“ Prušánky

Zpravodaj 1/2016: Tímto článkem bych vás rád seznámil s aktivitami mysliveckého spolku a poskytl vám tak informace, které vám pomohou vytvořit si o činnosti našeho spolku vlastní, a doufám, že pozitivní obrázek. S nástupem jarních měsíců jsme […]