Představujeme nový web obce Prušánky

Položka Obec Prušánky nabízí základní informace o obci, historii a pamětihodnostech, fotogalerii nebo odkazy na videoreportáže z dění v obci. Novinkou je kalendář akcí a služeb.

Obecní úřad je především prostor pro veřejné informace, kontakty, údaje o vedení obce a důležité dokumenty.

Pozměněná je položka Služby v obci, kde byste měli najít vše podstatné, co Prušánky nabízejí nebo zprostředkovávají.

Úplně novou položku tvoří Kultura, protože považujeme za důležité upozornit na kulturní bohatství obce i na živé nositele tradic a kulturního života v obci.

Rozšířili jsme složku Instituce a spolky, ve které nabízíme informace o našem školství, sportovní nabídce a přinášíme informace o životě ve spolcích a sdruženích nejrůznějšího zaměření.

Oddíl Turistika je především pro ty, kteří se k nám chystají na výlet nebo dovolenou. Kromě jiného zde upozorňujeme na cyklistické stezky a zajímavosti v okolí.

A co by byly Prušánky bez Nechor, vesničky vinných sklepů? Jim a našim vinařům věnujeme poslední položku v menu.

Nově naleznete na stránkách mapu závad – grafické znázornění poruch, které se v obci vyskytnou. Budeme rádi, pokud ji budete využívat a dáte nám tak vědět, že je v obci nějaká komplikace, kterou je nutné odstranit (např. nefunkční osvětlení nebo poškozené dopravní značení). Děkujeme za spolupráci.

Stránky budeme nadále doplňovat o nové informace, pozvánky a příspěvky ze života obce. Pokud zde nenajdete něco, co považujete za podstatné, napište nám na info[zavináč]obecprusanky.cz.

Tým autorů