10. ročník o pohár starosty obce v kuželkách

Zpravodaj 3/2019: O pohár starosty si tento rok zasoutěžilo okolo sedmdesáti osmi amatérských nadšenců. Z vítězství se nakonec radovala dvojice Hosaja Milan – Čupr Jirka výkonem 519 kuželek, na druhém místě skončilo rodinné duo Kamenská Hanka a Kamenská Gabča 517 kuželek a třetí místo obsadila taky rodinná dvojka Poláchů, Josef st. a Josef ml. výkonem 512 kuželek.
V jednotlivcích si mezi muži nejlépe vedl Čupr Jirka, který shodil 279 kuželek, druhé místo obsadil Herzán Karel – 269 kuželek a třetí byl Herka David –  261 kuželek. Prvenství v ženách získala Šimková Jitka st., když shodila 270 kuželek, druhá byla Kamenská Gábina 261 kuželek a třetí Zálešáková Ilona 259 kuželek.

Všem medailistům gratulujeme k pěkným výsledkům a cenám, které jim byly předány na celkovém vyhlášení z rukou starosty Luboše Zahradníka

Vyhlášení vítězů turnaje O pohár starosty obce