Z činnosti Sdružení dobrovolných hasičů

Zpravodaj 1/2016: Jak bývá zvykem, tak i letošní rok místní hasiči zahájili výroční schůzí. Ta proběhla 9.1.2016 za účasti téměř všech členů a za obec se dostavil pan místostarosta Jan Nosek. Byly předneseny zprávy o činnosti jak výjezdové jednotky tak SDH. Jednotka v loňském roce zasahovala celkem u deseti událostí, z nichž převažovaly požáry. Soutěžní družstvo začne s úpravami trati v parku a s tréninky, jelikož ostrý start sezony je již 8. května ve Vlkoši.

Pravidelným už bývá také turnaj ve stolním tenise, kterého se zúčastnilo dvacet čtyři hráčů. Loňský ročník byl jubilejní a to již dvacátý pátý! Po základních skupinách vznikla osmičlenná skupina finálová, která dopadla následovně:

1. Leny Grznárik Prušánky, 2. Juraj Grznárik Prušánky, 3. Pavel Kořínek Hodonín, 4. Milan Vašíček Prušánky, 5. Rudolf Bílek. Vítězům blahopřejeme a budeme se těšit na ročník další a doufáme, že bude turnaj obsazen minimálně stejně početně.

Prušánečtí hasiči