Taneční studio N.C.O.D. opět v Prušánkách

Zpravodaj 3/2021: Minulý rok nám moc nepřál. Druhé pololetí jsme tančili online, květen a červen jsme byli venku, teď je čas vrátit se do tělocvičen. Tréninky probíhají zase i v Prušánkách, kde jsme v minulých letech objevili hodně talentů. Lekce se konají každý čtvrtek 16:30 – 17:30 v KD, „trsnout si“ s námi může přijít kdokoliv – děti, mládež, ale klidně i dospělí. Během školního roku trénujeme různé taneční styly, ze kterých pak poskládáme asi tříminutovou choreografii. Na závěrečném vystoupení, které plánujeme na sobotu 11. 12. 2021, pak všichni ukáží, co nového se naučili a kam se v tanci posunuli. Komu by nevyhovoval den, kurzy máme otevřeny celý týden v mnoha obcích a městech na Břeclavsku, Hodonínsku a Mikulovsku, stačí kouknout do rozvrhu na našich stránkách ncod.cz. Novinkou pro tento školní rok je cvičení pro všechny aneb BUĎ FIT, které se koná v Ladné ve sportovní hale vždy v pondělí a čtvrtek v době od 18:00 do 19:00 hodin. Na těchto lekcích pracujeme na kondici všemi způsoby. Základ je však stejný – zahřát, protáhnout, posílit tělo a opět se protáhnout. Koho bolí kolena, nemusí se bát, vždy najdeme náhradní cvik, který odvede stejnou práci. A koho bolí záda? Ten by měl přijít stoprocentně, protože cvičením lze odbourat bolest nejlépe.

Co nás ještě čeká? O jarních prázdninách vyrazíme na zimní soustředění. Můžete poslat děti s námi samotné nebo můžete vyrazit celá rodina a užít si tak týden na horách, lyžovat, snowboardovat či se jen tak projít nádhernou přírodou. Máme připravený bohatý program včetně tanečních tréninků, vzít s sebou lyže není nutnost, stačí i pekáč.

A co dál? To už bude půl rok pryč a pokud začnete cvičit s námi již nyní, za půl roku se sejdu s vaším novým, lepším já. S dětmi se naučíme spoustu nových věcí i v druhém pololetí. V červnu si dáme opět závěrečné vystoupení, tentokráte v sobotu 18. 6. 2022. Pak se opět ponoříme do prázdnin, kde pořádáme příměstské tábory v Břeclavi a letní týdenní soustředění v Krkonoších. A frk! bude zase po roce 🙂

Tak neváhej a přijď.

Za celé taneční studio srdečně zve Lenka Žůrková