Taneční studio N.C.O.D. 1/2022

Taneční studio N.C.O.D. vyrazilo na zimní soustředění

Padesát dětí a dvacet dospěláků si užilo týden v Krkonoších. Počasí se nám vydařilo objednat to nejslunnější, a tak jsem si užívali jak vnitřních tréninků, tak venkovních radovánek, a někteří si i parádně zalyžovali či „zasnowboardili“. Večer jsme hráli různé týmové hry, v soutěžích děti vyhrávali medaile a dokonce i poháry.
Další super akce máme v létě a přihlášky přijímáme již nyní na emailu: ncod@seznam.cz. Hlásit se můžete na příměstský tábor v Břeclavi. Termíny máme dva – 11. až 15. 7. a 25. až 29. 7. 2022. Letní tábor neboli soustředění máme opět v Krkonoších v termínu od 31.7. do
7. 8. 2022. Veškeré informace naleznete na našich stránkách ncod.cz, vaše dotazy ráda zodpovím na tel.: 723 665 935. Také se stále můžete přidat do našich tanečních kroužků ve vaší obci, rozvrh naleznete taktéž na našich stránkách.

Za celé taneční studio Lenka Žůrková