Škola bojového umění 1/2022

Zpravodaj 1/2022: Škola bojového umění započala v tomto roce opět výuku jiu jitsu a sebeobrany. Po delší přestávce začali žáci postupně navštěvovat stabilní tréninky a kapacita školy se rychle zaplnila. Nábor dětí je již zastaven a je možnost doplnit kapacity pouze na tréninku mládeže a dospělých. Od prvního února využila naše škola nabídky starosty obce a přesunula svou základnu do Kulturního domu Prušánky. Zde probíhají tréninky každou středu a to od 16:30 do 18:00 hodin pro děti do patnácti let a od 18:00 do 19:30 hodin pro mládež a dospělé. Trénink probíhá na speciální podložce (tatami) za využití tréninkových pomůcek jako jsou lapy a bloky. Vždy poslední trénink v měsíci probíhá nácvik reálné sebeobrany v běžném oděvu a bez žíněnek. Těchto tréninků mohou využívat jednorázově i občané obce, kteří si chtějí přijít zacvičit a naučit se jednoduchou a účelnou sebeobranu. Trénink není omezen žádnou věkovou hranicí a lze ho přizpůsobit pro každého. Proto neváhejte a přijďte mezi nás.  Můžete taktéž navštívit naše nové internetové stránky a zde se dozvědět další informace.

www.bojove umeni-osicka.cz

Josef Osička