SK Podlužan Prušánky 3/2021

Zpravodaj 3/2021: V době, kdy připravuji tento příspěvek, se zdá být vše v normálním běhu života, začíná podzim, děti chodí do školy, začali mistrovské soutěže všech našich oddílů, a na sportovištích opět probíhají tréninky a utkání našich sportovců, především členů našeho klubu.

V areálu sportoviště probíhají terénní úpravy a výsadba trávníku v prostoru sousedícím s venkovním posezením restaurace. Na tomto místě plánujeme v jarních měsících příštího roku vybudovat dětské hřiště.

Sportovní areál byl napojen na kamerový systém Obecní policie Prušánky. Touto realizací chceme předejít projevům vandalismu, při kterých byl poškozen nebo zničen náš majetek a který jsme museli v minulosti několikrát řešit.

V současné době probíhá výstavba oplocení budov a hlavního hřiště. Tato investiční akce se daří realizovat především díky subdodavatelům našeho projektu Kuželna Prušánky. Níže jmenované společnosti nám poskytli finanční prostředky, z nichž dílo svépomocí budujeme.

Tímto jménem SK Podlužan Prušánky mnohokrát děkuji za vstřícnost firmám:

Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o., Elektroinstal Nr, S.r.o., Ing. Jiří Nezval, Klimabott s.r.o., PB plast s.r.o., Podlahy Blažek s.r.o., Rigiform, s.r.o., VHS Břeclav s.r.o., ZÁLEŠÁK velkoobchod s.r.o.

Tréninkové hřiště bude nadále sloužit veřejnosti a bude přístupné nepřetržitě.

Dále připravujeme ve spolupráci s Obcí Prušánky zpevnění parkovacích míst u příjezdové cesty k areálu Sportovnímu klubu. Tímto rozšíříme kapacitu parkování o několik desítek míst, která můžou sloužit v ranních a odpoledních hodinách pro mateřskou školku a o víkendech pro návštěvníky sportoviště a restaurace.

V blízké době sehraje domácí utkání náš šachový oddíl v nových reprezentativních prostorách Sportklubu, momentálně čekáme na rozlosování soutěže.

Na závěr si dovoluji jménem SK Podlužan Prušánky pozvat sportovní veřejnost k vyzkoušení naší nové čtyřdráhové kuželny. Pronájem jedné hodiny dráhy je 150.- Kč. Objednání termínu je možné osobně v restauraci Sportklub, popřípadě najdete informace na FB Kuželkáři SK Podlužan Prušánky nebo Sportklub Prušánky.

Přeji vám všem krásné podzimní dny.

Jan Váňa, předseda VV SK