Zveme do Klubu dětí a mládeže Prušánky

Od pondělí 14. září 2020 nabídne své služby Klub dětí a mládeže Prušánky. Bude poskytovat dopolední a odpolední aktivity zejména malým dětem, dětem předškolního věku a jejich rodičům. Cílem je společně trávit čas s dětmi a vytvořit pro ně podmínky pro rozvoj motoriky, rozumové, citové výchovy, ale i barevné představivosti a pohybového vývoje dětí. Aktuální informace budete nacházet na facebookové stránce Klub dětí a mládeže Prušánky.

Klub byl vytvořen s podporou obce Prušánky, spolku Pro děti Prušánky z.s., z dotací na akce spolku z dotačních programů JMK, MŠMT, MMR, MAS Jižní Slovácko, Hodonínsko a Regionální centrum.

Vedoucí Klubu bude Lubka Čulenová, která připravuje bohatý program v nově zrekonstruovaném domečku č. p. 183 na ulici Úzká. Domek disponuje opravenými vnitřními prostory i venkovním hřištěm. Počítá se s celoročním provozem Klubu. “Vytvoříme si příjemné prostředí, ve kterém se budeme scházet a společně tak využívat čas k různým druhům aktivit. Seznámíme se také s tradicemi, zvyky a svátky. Scházet se budeme ke cvičení, zpívání, pohybovým hrám, kreslení a tvoření v dopoledních hodinách a to každé pondělí, úterý a čtvrtek od 8.00-12.00. V odpoledních hodinách každou středu, čtvrtek od 14.00-18.00 v prostorách nově zrekonstruovaného domečku č.p. 183 na ulici Úzká. Program je rozmanitý od vnitřních aktivit v herně až po venkovní činnosti na zahradě v areálu klubu dětí a mládeže.”

V prvních dvou týdnech se uskuteční program “Vyzdobme si klubík společně”.

Tak neseď doma a přijď za námi!