Skip to main content

Ocenění členů sportovních oddílů

Zpravodaj 4/2018:

Fotbalový oddíl navrhnul na ocenění za sezonu 2017/2018 trenéra mládeže Františka Mazucha, který svou trenérskou činnost vykonává velmi svědomitě a nad rámec svých povinností. Jedním z příkladů je organizace fotbalového kempu, který má u nás již tradici a je velmi kladně hodnocen všemi účastníky.

V sezóně 2017/2018 se A mužstvo kuželek, které hrálo skupinu D ve 3. lize, umístilo na vynikajícím druhém místě, což je největší dosažený úspěch kuželkářského oddílu.

V soutěži získalo z dvaceti dvou zápasů 31 bodů a v jarní části dokonce vyhrálo devět zápasů z jedenácti. Závěr sezóny si naše A mužstvo již pohlídalo a poslední tři zápasy odehrálo v pohodovém stylu. Soupiska: Zdeněk Zálešák, Stanislav Zálešák, Lukáš Hlavinka, Stanislav Esterka ml., Jan Zálešák, Dominik Fojtík.

Mistrovství České republiky jednotlivců proběhlo 28. dubna v Českých Velenicích, tam nás reprezentoval Filip Benada, který skončil na 24. místě výkonem 548 kuželek. Na toto mistrovství se probojoval ze 4. místa v krajské soutěži.

Za oddíl šachu byl oceněn Štěpán Omelka, který patří bezesporu mezi mladou naději prušáneckého šachu. Z mládežnických turnajů přivezl již několik medailí. Taktéž od minulé šachové sezóny družstev začal hrávat za Prušánky pravidelně v soutěžích dospělých, kde dosahuje zajímavých výsledků. Pevně věřím, že zájem o šachy mu vydrží co nejdéle a stane se pevnou součástí jeho volnočasových aktivit i v budoucnu.

Všem oceněným členům ještě jednou jménem celého VV SK gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů nejenom ve sportovním, ale i v osobním životě.

Jan Váňa, foto: Petr Koliba