Novinky na webu obce

130921_vinobrani_101Dobrý den, rádi bychom vás informovali o doplněních a novinkách na internetových stránkách obce Prušánky.

Předně jsme výrazně rozšířili sekci Akce v Nechorách. Zatím byly všechny akce na jedné stránce, ale informací bylo stále více, takže jsme stránku rozdělili podle jednotlivých událostí na Nechorský košt vín, Májové zpívání, Sekání sektů, K Nechorám do sklepa, Zarážání hory, Vinobraní, Pochod slováckými vinohradyK Nechorám za mladým vínem. Na každé stránce najdete krátký popis akce, odkazy na dostupné fotogalerie nebo reportáž a v průběhu roku pak aktuální informace o programu nebo předprodeji vstupenek.

V kalendáři akcí a služeb najdete rozpis kulturních a sportovních akcí až do konce roku 2016. U každé akce je odkaz na video, fotogalerii nebo reportáž ze Zpravodaje. Věříme, že tak pořádané akce přiblížíme občanům Prušánek i návštěvníkům.

Rozšířili jsme fotogalerii roku 2015 o snímky pořízené Regionální televizí Jih a Spolkem Nechorských vinařů. I v tomto roce se budeme snažit přinést alespoň krátká obrazová ohlédnutí.

Všimli jste si, jak máme bohatou videogalerii? V roce 2015 se podařilo zachytit mnoho událostí v naší obci. Videoreportáže rozhodně stojí za shlédnutí.

Jak už jsme vás informovali, snažíme se zprostředkovávat informace o životě v obci vystavováním jednotlivých příspěvků ze Zpravodaje, který v Prušánkách vychází čtyřikrát ročně. Celá čísla si můžete prolistovat přímo na našem webu. Jednotlivé příspěvky pak najdete rozdělené podle spolků, institucí a zájmových sdružení. Ohlédnutí za konanými akcemi hledejte v sekci Život v obci. Nově jsme na web zařadili rubriku Čteme z prušánecké kroniky.

Do konce února je na hlavní stránce aktivní volba aktuální poplatky, která popisuje jednotlivé příspěvky a podává informace o možných formách platby.

Máte-li nějaké dotazy nebo doplnění k našim internetovým stránkám, pište na e-mail webmaster[zavináč]obecprusanky.cz.

Přejeme vám pěkné zimní dny a příjemné chvíle při čtení příspěvků na našem webu.

-hh-