Navštivte naši prušánskou BURZU dětského oblečení

divky_burzaVzpomínáte na své dětství? Na to, jak jsme nosili oblečení po našich sestřenicích a bratrancích? Oblečení se v rodinách předávalo a absolvovalo cestu od „nedělního“ po „na dvůr“. A věřím, že jste taky zažili zábavné módní přehlídky, kdy se zkoušelo, co komu ještě nebo není. Neexistovaly levné obchodní řetězce, neměli jsme skříně nacpané oblečením, které se brzy roztrhá, žmolkuje, vybledne nebo se praním smrskne.

Touto vzpomínkou bych vás ráda pozvala na naši burzu, kde maminky nabízí kvalitní a pěkné zboží po svých dětech. Můžete tak získat kvalitu za rozumnou cenu a to není málo. Tyto vesnické burzy mají mnoho výhod. Nákupem podporujete konkrétní maminku, která zboží na burzu přinesla. Podporujete také Klub maminek v Prušánkách, protože výtěžek půjde na další vybavení herny klubu. Výhodou je, že neplatíte drahé poštovné, neutrácíte za benzin. Přijdete, nakoupíte a zboží si hned odnesete. A můžete si doma udělat malou podzimní módní přehlídku.

burza_podzimNa jaře jsme obnovili sobotní prodej. Maminky přišly a v klidu si vybraly spoustu zboží. Tuto výhodu chceme zachovat i letos. Prodejní doba bude tedy dva dny: v pátek 21. října od devíti ráno do šesti večer, v sobotu 22. října od půl deváté do desíti dopoledne.

Co si můžete koupit? Podzimní a zimní dětské oblečení, bundy, vesty, kalhoty, kabáty, kombinézy, sportovní oblečení, sukně a šaty, pyžama a župany. Nebudeme tentokrát nabízet k prodeji dámské oblečení. Protože nás ale čeká burza se zimním objemným šatstvem, plánujeme rozšíření prodejní plochy. Nechejte se překvapit a přijďte.

Dětský koutek se stal už samozřejmostí, vzít můžete i své děti. Pokud přicházíte s miminky, ideální je vzít je do autosedačky. Kočárky nám nevadí, ale věřme, že nebude moc pršet. Posledně se sešla velká spousta věcí „zdarma“. Nebojte se přinést to, co už nechcete a nebo se nehodí z různého důvodu k prodeji. Je stále spousta maminek, které ocení i tyto věci. Po poslední burze nezůstal ani jeden kousek. Pokud ještě váháte se zapojením do prodeje, rozmyslete se včas a zavolejte si o číslo prodejce na telefon 721 846 789.

Burzu pořádá Klub maminek s podporou Obecního úřadu v Prušánkách. Více informací najdete na facebookové stránce Burza Prušánky. Těšíme se na viděnou.

Helena Hájková za Klub maminek

burza_plakat_podzim2016-page-0011