Klub dětí a mládeže Prušánky 3/2020

A je to tady… Po více než roce a půl snažení se nám to povedlo! Od 14. září jsme pro vás a vaše děti uvedli do provozu Klub dětí a mládeže Prušánky v nově zrekonstruovaném prostoru  ,,žlutého domečku“ na ulici Úzká.

Klub dětí a mládeže Prušánky nabízí dopolední i odpolední aktivity zejména malým dětem, dětem předškolního věku a jejich rodičům. Naším cílem je společně trávit čas s našimi dětmi a vytvořit pro ně podmínky pro rozvoj nejenom motoriky, rozumové a citové výchovy, ale i barevné představivosti a pohybového vývoje dětí. ,,Náš klubík“ umožňuje rodičům a jejich dětem rozvíjet sociální aktivity a tím je dostat z izolace každodenního domácího života. Svým programem jsme zaměřeni především pro rodiče s malými dětmi, a to nejen na mateřské a rodičovské dovolené.

Klub byl vytvořen s podporou obce Prušánky, spolku Pro děti Prušánky z.s., z dotací na akce spolku z dotačních programů JMK, MŠMT, MMR, MAS Podluží, Hodonínsko a Regionální centrum.

Pro děti je připraven rozmanitý program od vnitřních činností (říkadla, písničky, básničky, tvoření…) až po venkovní společné aktivity na dvorečku. V herně je připravena spousta hracích, ale i naučných prvků montessori, kreslící tabule a  spousta výtvarných potřeb pro  naše klubíkové tvoření J.

Pravidelně se scházíme ve vnitřních i venkovních prostorách nově zrekonstruovaného domečku č.p. 183 na ulici Úzká  a to vždy v pondělí od 8:30 do 12:00 hodin, v odpoledních hodinách  od 14:00 do 18:00, v úterý od 8:00 do 12:00 a ve čtvrtek od 8:00 – 12:00 hodin. Více informací naleznete na FB stránkách Klubu dětí a mládeže Prušánky, kde vás budeme informovat o každodenních aktivitách a otevírací době ,,klubíku“.
Moc se na každého jednoho z vás těším!

Lubka Čulenová

„Tak neseď doma a přijď za námi 🙂!“