Informace Obecní policie 1/2022

Máme před sebou další rok a s ním první číslo letošního zpravodaje. Jaro se probouzí, první ovocné stromy kvetou a užíváme si jarního sluníčka. Možná i trocha této živé energie stála za tím, že se po dlouhém úsilí podařilo naplnit kapacity dvou nových strážníků. Díky nim se od 1. května téměř po roce zahájí spolupráce s Dolními Bojanovicemi. Pokud tedy někdy v budoucnu potkáte v Dolních Bojanovicích nebo u nás uniformovanou kolegyni, není třeba se lekat. Rozšíření naší Obecní policie o spolupráci s Dolními Bojanovicemi sníží náklady na naši činnost a zároveň přispěje ke zlepšení rozsahu našich služeb.
Z plánovaných novinek v naší obci se blíží realizace osvětlení dětského hřiště ve Vrbičkách.  A i na základě nedávných událostí jsme reagovali a zintenzivnili kontrolní činnost okrajových lokalit naší obce ve večerních i brzkých ranních hodinách.
Jeden by si řekl, že když už můžeme volněji dýchat, přestože čísla nakažených jsou stále vysoká a v zaměstnáních se střídají pracovní neschopenky s čerstvě navrátivšími z karantény, že bude líp. Doufejme že tomu tak brzy bude a užívejme si života.

Krásné jarní dny plné slunce a pevné zdraví vám za Obecní policii Prušánky přeje
Adam Hellinger