Hudební, taneční a výtvarná škola v novém školním roce

HTVS Prusanky logo BWHudební, taneční a výtvarná škola Prušánky vstoupila po prázdninách do nového školního roku 2016/2017 s počtem osmdesát čtyři žáků. Jsme velice potěšeni vzrůstajícím zájmem ve všech oborech, které HTVŠ nabízí, a vynasnažíme se, aby byli s výukou spokojeni jak žáci tak i jejich rodiče.
O letních prázdninách proběhlo několik změn a to jak ze strany organizace, tak i personálního obsazení, kdy k nám přišli nový učitelé – Filip Frodl (klavír) a Jana Dvořáková, která převzala hudební nauku a bude učit také zpěv. Jedna z hlavních změn je přechod na elektronickou třídní knihu a žákovskou knížku IZUŠ, kde můžete kontrolovat průběh výuky a hodnocení svých dětí. S tímto přechodem byla spojena i věc dodatečných vyplňování přihlášek pro stávající žáky HTVŠ, kvůli množství informací potřebných k zanesení žáka do systému. Tímto chci také poděkovat rodičům za jejich trpělivost a vstřícnost k těmto krokům. Další změna se týkala formy plateb, kde jsme přikročili pouze k bezkontaktní variantě, a to platbě převodem na účet. Číslo účtu pro platby, ceník, podmínky výuky a kontakty na všechny pedagogy HTVŠ naleznete na webu obce – sekce školství – Hudební, taneční a výtvarná škola.

Pro první pololetí plánujeme dvě besídky na kulturním domě, které proběhnou 7.12. a 15.12., a pravidelné měsíční přehrávky v budově ZŠ, o jejichž konání budete informováni v průběhu roku na webu HTVŠ. Plánovanou novinkou pro první pololetí je i otevření dramatického oboru, který povede paní Iva Letochová. V případě zájmu o tento obor prosím neváhejte kontaktovat vedení HTVŠ nebo přímo paní Letochovou. Pro zbytek školního roku plánujeme četná vystoupení, besídky a také zkoušky z dalších úrovní ABRSM.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem pedagogům a pracovníkům HTVŠ za jejich práci a nasazení, a také obecnímu úřadu a všem, kteří se podílí na podpoře naší školy.

Za celý tým HTVŠ Vít Němeček