Hudební, taneční a výtvarná škola přijímá žáky průběžně

crop-404744-fletna_tyden.czHTVŠ s šedesáti šesti žáky, což je třicet devět dětí z hudebních oborů a dvacet sedm z tanečního a výtvarného oboru, má za sebou první koncert v KD Prušánky 16. prosince. Hosty byly pouze rodiče dětí a pro děti byla tato událost v mnoha případech prvním setkáním s živým publikem. Děkujeme rodičům za podporu akce, která měla v této fázi motivační charakter. V tomto čtvrtletí rovněž probíhají náslechy hodin a jejich výsledek je velmi uspokojivý. Kantoři se chovají profesionálně, vstřícně a odpovědně. Děti chodí do kroužků rády a pravidelně.

Rád bych upozornil na videoprezentaci HTVŠ Prušánky, kterou lze shlédnout přímo na stránkách obce v sekci školství, která představuje  jednotlivé kantory HTVŠ, včetně jejich hráčských a pedagogických schopností.  V případě zájmu o výuku kontaktujte paní Milenu Hromkovou (obecní knihovna), která vám poskytne bližší informace. Na výuku lze dítě přihlásit i v průběhu školního roku a v této fázi jsme ještě stále  schopni poskytnout volná místa v těchto oblastech:

• elektrická kytara
  • baskytara
  • trumpeta
  • zobcová flétna
  • příčná flétna
  • zpěv
  • hra na cimbál
  • housle
  • akustická kytara
  • bicí
  • klarinet

Věřím, že vás nabídka HTVŠ zaujme a těšíme se na nové příchozí. Zvláštní poděkování patří vedení obce a školy, bez jejichž podpory by tento projekt nebylo možné zrealizovat. Prušánky mají po mnoha letech svou uměleckou školu, vedenou profesionály z oboru a proto si ji chraňme a využijme toho, co nabízí.

Za realizační tým Martin Novák