Šití roušek v Prušánkách

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří šijí roušky!
Prosíme všechny, kteří mohou šít další kusy, aby je přinesli na Obecní úřad nebo zavolali na čísla 518 374 125 či 702 259 670, a my si pro ně přijedeme. Distribuci zařídíme.
Děkujeme za pomoc a přejeme hezký den!

Zpráva z 18. 3. 2020: Vážení spoluobčané,
velice si vážíme veškeré dobrovolné pomoci, kterou spontánně nabízíte, jako je především ŠITÍ ROUŠEK.
Šijí pracovnice obecního úřadu, pomáhají maminky a navíc jsme oslovili ještě několik švadlen a požádali je, jestli by s šitím roušek pro naše občany také pomohly.
Prosíme tímto všechny, kteří vyrobí roušky určené pro veřejnost, aby je přinesli na obecní úřad, kde si je naši určení pracovníci převezmou, případně zavolali na číslo 518 374 125 a my si pro roušky přijedeme.
Tyto roušky pak rozvezeme především občanům starším 70 let, kterým zároveň nabídneme pomoc při zajištění nákupu potravin či dovozu léků, nemohou-li jim tyto služby z jakéhokoliv důvodu zajistit jejich blízcí, sousedé či přátelé.
V případě nouze či potřeby pomoci s nákupem potravin a léků volejte na číslo 518 374 125 od pondělí do pátku v době od 8 do 15 hodin.
Ing. Lubomír Zahradník
Starosta obce Prušánky