9. ročník o pohár starosty obce v kuželkách

Zpravodaj 3/2018: Pohár starosty si tento rok zasoutěžilo okolo sedmdesáti amatérských nadšenců.  Z vítězství se nakonec radovala dvojice Šimáčková Věra – Mrákava Ivan výkonem 534 kuželek, na druhém místě skončili Zálešáková Ilona a Zálešák Petr 533 kuželek a třetí místo obsadila dvojice Polách Josef st. – Polách Josef ml. výkonem 524 kuželek. V jednotlivcích si mezi muži nejlépe vedl opět Mrákava Ivan, který shodil 284 kuželek, na druhém místě stejným výkonem, ale o horší dorážkou skončil Polách Josef ml. a třetí byl Zálešák Petr s 278 kuželkami. Prvenství v ženách získala Zálešáková Ilona, když shodila krásných 294 kuželek, druhá byla Tesaříková Růžena 264 a třetí Šimková Jitka 256 kuželek.

Všem medailistům gratulujeme k pěkným výsledkům a cenám, které jim byly předány na celkovém vyhlášení z rukou starosty obce Luboše Zahradníka.

Vyhlášení výsledků: